Spuchnięta i szara skóra wokół oczu potęguje efekt zmęczonej, obolałej twarzy. Przykra tendencja stanowi spory problem dla określonej grupy pacjentów. Stosując dobrej jakości preparaty można zapewnić swoim klientom szybką i skuteczną pomoc w zakresie niwelowania cieni pod oczami. Preparatem stanowiącym w tego typu zabiegach absolutną rewolucję jest Teosyal Redensity. Czym jest ten produkt i dlaczego warto zakupić go na potrzeby swojego gabinetu? Odpowiedź na to pytanie znajduje się w treści niniejszego wpisu.

Teosyal Redensity – czym jest?

Bohaterem dzisiejszego wpisu jest Teosyal Redensity, czyli preparat opracowany z nieusieciowanego kwasu hialuronowego nie pochodzenia zwierzęcego. Dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii, omawiany produkt wykazuje silne działanie nawilżające, przeciwzmarszczkowe a także biostymulujące. W składzie preparatu znaleźć można zarówno molekułę młodości, jak również dodatkowy kompleks aminokwasów. Drugi rodzaj substancji gwarantuje pobudzenie włókien kolagenu oraz elastyny, co zapewnia jeszcze wyższą jakość efektów zabiegowych.

Jaka jest formuła preparatu?

Skład produktu obfituje w doskonałej jakości kwas hialuronowy o stężeniu 15 mg/g. Produkt zawiera również 8 aminokwasów, czyli kolejno:

  • Glicynę,
  • Lizynę,
  • Treoninę,
  • Prolinę,
  • Izoleucynę,
  • Leucynę,
  • Walinę,
  • Argininę.

W koncentracie nie zabrakło również cynku, miedzi, a także witaminy B6. W składzie preparatu zostały zastosowane również 3 rodzaje antyoksydantów: Glutation, N-Acetylo-L-Cysteina oraz Kwas liponowy.

Do czego można zastosować preparat?

Omawiany w niniejszym artykule koncentrat stanowi propozycję uniwersalną dla różnego typu problemów skórnych. Teosyal Redensity sprawdza się znakomicie w zabiegach rewitalizujących skórę twarzy czy mających na celu spłycenie drobnych zmarszczek. Preparat radzi sobie równie skutecznie ze spuchniętą i zasinioną skórą pod oczami. Dzięki połączeniu skoncentrowanej ilości składników oraz odpowiedniej formulacji, Teosyal stanowi propozycję bezpieczną dla większości pacjentów.

Teosyal Redensity – dlaczego warto z niego korzystać?

Stosując produkty wysokiej jakości, specjalista może uzyskać możliwie najlepsze i najtrwalsze efekty zabiegowe. Środek omawiany w niniejszym wpisie wyróżnia się szeregiem rzetelnych i gruntownych badań potwierdzających skuteczność preparatu w zakresie przebudowywania oraz regeneracji komórek. Wyniki testów jednoznacznie wskazują, że Redensity przyczynia się również do skutecznej ochrony antyoksydacyjnej oraz odżywiania skóry. Wyżej wymienione wyniki badawcze zostały opracowane na podstawie protokołów z 3 sesji stosowania preparatu w 3-tygodniowych odstępach na wybranej grupie pacjentów. Konkluzją testerów jest to, że stosowanie Teosyal Redensity przyczyniło się do zwiększenia gęstości skóry twarzy o około 80%.

Każdy gabinet medycyny estetycznej powinien stosować najwyższej jakości preparaty podczas zabiegów. Bohater dzisiejszego wpisu wyróżnia się nie tylko doskonałym jakością składem, ale przede wszystkim bezpieczeństwem i skutecznością. Z tego względu poleca się zainteresować zakupem wyżej omawianego produktu na potrzeby użytku profesjonalnego.

inspiracja: hafillers.com – wypełniacze HA