Skóra ulega naturalnym procesom starzenia się. Wpływ mają na to także uwarunkowania genetyczne, jak i czynniki środowiskowe. Na szczęście możesz korzystać z zabiegów medycyny estetycznej o działaniu anti-aging, które odmładzają i dodają pewności siebie.

W czym tkwi sekret zabiegów odmładzających?

Medycyna estetyczna zasłynęła dzięki szybkiemu rozwojowi zabiegów anti-aging wykazujących się bardzo dużą skutecznością. Głównym założeniem jest spowolnienie procesu starzenia się skóry i zniwelowanie już widocznych oznak.

Tak naprawdę już po 25 roku życia na skórze pojawiają się pierwsze zmarszczki. Bardzo ważne jest, aby dostosować sposób pielęgnacji do stanu skóry i wykonywać działania prewencyjne, dzięki którym unikniesz pogłębiania oznak starzenia.

Na tempo starzenia się mają wpływ tryb życia, problemy zdrowotne, nałogi, jak i niezdrowa dieta. Kuracje anti-aging są jednak na tyle skuteczne, że możesz walczyć z przeciwnościami losu i cieszyć się z pięknego, młodego wyglądu przez bardzo długi czas.

Mezoterapia igłowa – piękne rozświetlenie cery, spłycenie drobnych zmarszczek

Mezoterapia igłowa jest małoinwazyjnym zabiegiem, podczas którego do skóry podawane są substancje rewitalizujące poprzez drobne, gęste nakłucia. Skóra jest głęboko nawilżana, odżywiana i rewitalizowana. Poprawia się jej napięcie i elastyczność, a dodatkowo kolagen jest pobudzany do naturalnego wytwarzania. Zabieg idealnie działa odmładzająco i stanowi niezastąpioną profilaktykę starzenia.

Aquapure – peeling chemiczny dostosowany do potrzeb Twojej skóry

Oczyszczanie skóry przy wykorzystaniu substancji chemicznych działa cuda. Umożliwia usunięcie zanieczyszczeń i rozszerzonych porów. Niwelowane są skutki skóry suchej i niedotlenionej. Przywracany jest jej naturalny blask, a powierzchniowe zmiany pigmentacyjne odchodzą w zapomnienie. Skóra po zabiegu jest odżywiona i nawilżona, a na zakończenie wykonywany jest masaż liftingujący przy użyciu głowicy emitującej impulsy elektryczne. Dochodzi do przebudowy tkanek strukturalnych, czyli kolagenu oraz elastyny, tak ważnych w hamowaniu oznak starzenia.

Podanie kwasu hialuronowego

Zabieg wskazany jest dla osób ze skórą suchą, pozbawioną blasku i jędrności. Pomaga w niwelowaniu widoczności zmarszczek, bruzd na twarzy czy szyi. Odpowiednio dobrany preparat podawany jest na różnych głębokościach, w celu uzyskania jak najlepszego efektu wygładzenia.

Skóra po zabiegu jest odżywiona, nawilżona i elastyczna. Efekty widoczne są od razu, a utrzymują się przez długie miesiące.

Wolumetria – efekt liftingu, dzięki któremu Twoja twarz będzie młodsza i wypoczęta

Wolumetria to zabieg, który pomaga zlikwidować opadające policzki i kąciki ust, jak i cały owal twarzy, zapadające skronie oraz pogłębiające się bruzdy nosowo-wargowe. Zabieg wykonuje lekarz podając kwas hialuronowy przy użyciu igły lub kaniuli. Wolumetria spłyca zmarszczki i bruzdy, a w dodatku poprawia owal twarzy. Sprawia, że twarz zyskuje piękną proporcję.