Do zadań specjalnych w Twoim domu takich jak sprzątanie generalne, sprzątanie po remoncie lub wyrywkowe czyszczenie silnie zabrudzonych powierzchni niezbędne są skuteczne, sprawdzone środki do czyszczenia, które w przeciwieństwie do powszechnie stosowanej chemii domowej mają znacznie wyższe stężenie substancji czyszczących. Mowa tu o profesjonalnej chemii czyszczącej, wśród której wysokiej jakości preparat Protect Cleaner doskonale doczyści kurz, trudne osady z kamienia, osady mydlane oraz wiele zabrudzeń charakterystycznych dla intensywnie używanych kabin prysznicowych. Zastosowanie środka Protect Cleaner usprawni również dokładne doczyszczenie kabiny po pracach budowlano-remontowych.

Protect Cleaner – właściwości preparatu do sprzątania

Dzięki korzystaniu z profesjonalnego preparatu czyszczącego Protect Cleaner zyskasz:
– skuteczną ochronę i konserwację szklanej powierzchni kabiny prysznicowej,
– przyjemny, niedrażniący zapach, który utrzymuje się na długo po użyciu,
– higieniczną czystość powierzchni,
– silny preparat łatwy w użytkowaniu, w wygodnym opakowaniu z atomizerem,
– niezawodną w pomoc w bardzo dokładnym myciu powierzchni bez ich niszczenia, oraz bez użycia dużej siły.

Dlaczego spośród wielu środków warto wybrać właśnie Protect Cleaner ?

Szybkie i sprawne czyszczenie problematycznych powierzchni to oszczędność czasu i energii, dlatego środek Protect Clean będzie doskonałym sprzymierzeńcem w czyszczeniu tak trudnej i wymagającej powierzchni jak kabina prysznicowa. Spośród wielu produktów dostępnych na rynku Protect Cleaner nie pozostawi w Twojej łazience drażniącego, gryzącego zapachu. Pozwoli szybko i sprawnie bez wysiłku, a do tego precyzyjnie doczyścić każdy zakamarek oraz nie boi się nawet najsilniejszych, długotrwałych zabrudzeń. Profesjonalne środki czyszczące często sprzedawane w formie koncentratu, który trzeba rozrabiać, dlatego wymagają dużo więcej miejsca oraz dużo więcej “zachodu”  w ich przygotowaniu do użytku.
Protect Cleaner w opakowaniu z rozpylaczem jest wielkości standardowego środka do czyszczenia oraz od razu jest gotowy do użytku, jest bardzo wydajny oraz nie zaburzy twojej organizacji środków czyszczących, zajmując zbyt dużo miejsca. Dodatkowo preparat czyszczący Protect Cleaner w porównaniu do innych środków tego typu jest w doskonałej cenie i nie zrujnuje domowego budżetu, a zaoszczędzony na sprzątaniu czas pozwoli Ci na spędzenie czasu na ciekawszych czynnościach niż szorowanie kabiny prysznicowej. Sprawdź i przekonaj się jak bardzo Protect Cleaner usprawni czyszczenie Twojej kabiny prysznicowej oraz sprawi, że ta czynność będzie szybsza, przyjemniejsza i bardziej satysfakcjonująca.