Telefony iPhone marki Apple to bardzo wydajny i sprawdzony w codziennym użytkowaniu sprzęt elektroniczny. Z czasem mogą ulegać jednak usterkom związanym z ich eksploatacją lub uszkodzeniom mechanicznym. Wówczas użytkownicy mogą zdecydować się na naprawę w stacjonarnym punkcie lub naprawę wysyłkową, która cieszy się rosnącą popularnością wśród świadomych klientów. Poznaj 4 zalety wysyłkowej naprawy iPhone’ów.

Możliwość skorzystania z renomowanego serwisu w innym mieście

Oczywiście jedną z głównych zalet wysyłkowej naprawy iPhone’ów jest to, że użytkownicy mogą zdecydować się na naprawę swojego sprzętu w renomowanych i autoryzowanych serwisach oddalonych nawet o kilkaset kilometrów. To istotne zwłaszcza wśród mieszkańców mniejszych miejscowości, którzy mają ograniczony dostęp do autoryzowanych punktów sprzedaży i naprawy produktów marki Apple, w tym także iPhone’ów. To także dobre rozwiązanie dla osób, które mają złe doświadczenie z serwisem w swoim pobliżu i chcą postawić na inną opcję. Jednym z praktycznych wyborów jest autoryzowany serwis iPhone’ów w Warszawie, gdzie pasjonaci i specjaliści od sprzętu Apple zadbają o potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Teraz taki serwis dostępny jest w opcji wysyłkowej naprawy.

Oszczędność czasu

Drugą zaletą jest oszczędność czasu. Dzięki temu użytkownicy nie muszą dojeżdżać do punktu serwisowego i stać tam w kolejce, aż oddadzą swój sprzęt. W dużych miastach dojazd do autoryzowanego serwisu może zająć nawet powyżej godziny, a należy pamiętać o tym, że doliczyć do tego można stanie w ewentualnej kolejce i pomnożenie tego przez cztery. W końcu trasę do serwisu lub z serwisu do domu będziemy musieli łącznie wykonać aż tyle razy. Biorąc to pod uwagę, skorzystanie z wysyłkowej naprawy iPhone’ów to optymalny wybór nawet dla osób w miastach, gdzie znajdują się renomowane i autoryzowane punkty napraw produktów Apple.

Gwarancja oryginalnych części

Skorzystanie z wysyłkowej naprawy telefonu iPhone w autoryzowanym serwisie to także gwarancja użycia w naprawie oryginalnych części. W takich punktach specjaliści pracują tylko na nich, a do tego mają dostęp do części Apple w preferencyjnych warunkach cenowych i dostawczych. Dzięki temu czas naprawy może się skrócić, a jej koszt zmaleć. To doskonała alternatywa dla nieautoryzowanych serwisów, gdzie naprawą zajmują się niedoświadczone osoby. Użycie przez nich tańszych zamienników może negatywnie wpłynąć na inne podzespoły telefonu, a także jego wytrzymałość. To doprowadzi do kolejnych usterek i kosztownych napraw. Ponadto naprawy stacjonarne w nieautoryzowanych serwisach mogą być droższe, niż naprawa wysyłkowa w renomowanym punkcie Apple.

Wygoda

Nie bez znaczenia jest także wygoda korzystania z wysyłkowej naprawy. Dzięki temu można wysłać telefon do naprawy z domu lub z pracy, a kurier dostarczy go do serwisu. Po skończonej naprawie kurier dostarczy telefon pod wskazany adres, a my nie będziemy musieli martwić się o logistykę. To kolejny powód, dla którego warto skorzystać z wysyłkowej naprawy iPhone’ów. Ma ona wiele zalet.