GD Poland jest jednym z największych miejsc skupiających importerów towarów w Polsce, dostarczającym produkty po cenach hurtowych zarówno szerokiemu gronu klientów indywidualnych, jak i klientów hurtowych, którzy szukają wysokiej jakości produktów w korzystnych cenach.

GD Poland oferuje tysiące produktów w setkach różnych kategorii. W hurtowniach GD w Wólce Kosowskiej operuje około 650 firm, co zapewnia szeroki asortyment produktów nie tylko do ubrania, ale też zabawek czy artykułów do dekoracji wnętrz czy małego AGD wiodących producentów z Chin, które są interesujące zarówno dla klientów hurtowych jak i indywidualnych. Centrum Chińskie GD Poland daje możliwość bezpośredniej sprzedaży, dzięki czemu importerzy produktów z Azji mogą obniżyć koszty operacyjne, a zarazem ceny produktów. Tym samym zakupy w Centrum Chińskim są korzystne zarówno dla sprzedawców, jak i nabywców, zapewniając jednym i drugim wiele korzyści.

Różnorodność dostępnych towarów

Atutem zespołów hurtowni jest to, że zapewniają klientom dynamiczną ofertę produktów, która często się zmienia i odpowiada najnowszym trendom. W ten sposób zarówno klienci indywidualni, jak i hurtowi mogą realizować kompleksowe zakupy. Także w szerokim asortymencie GD Poland znajdą Państwo importowaną odzież damską, męską oraz dla dzieci.  W centrum można znaleźć też szeroki wybór biżuterii, zegarków, wysokiej jakości torebek oraz obuwia damskiego i męskiego dzięki czemu można skompletować modny strój zgodny z najnowszymi trendami. Z bogatej oferty każdy wybierze coś odpowiedniego dla swojego stylu i na każdą okazję.

Miłośnicy dekoracji i modnej aranżacji wnętrz powinni się zainteresować szerokim asortymentem produktów do wystroju domu np. firanami, ozdobami okolicznościowymi oraz małym AGD dostępnym w hurtowniach chińskich, które są sprzedawane w cenach konkurencyjnych do innych sprzedawców, bez uszczerbku na jakości czy trwałości.

Zalety zakupów w centrum hurtowym

W ofercie hurtowni klienci mogą kupić produkty od importerów z Chin, Wietnamu, Indii, Turcji i innych krajach Azji.  Centrum GD Poland w Wólce Kosowskiej od lat przyciąga sprzedawców, którzy chcą kupić produkty w ilościach hurtowych o wysokiej jakości i w bardzo przystępnej cenie. Przedsiębiorcy kupujący w centrach hurtowych cenią sobie jakość cenę, ale też wygodę zakupów. Dzięki bliskości produktów różnego typu przedsiębiorcy mogą dostać produkty, które stworzą kompleksowy asortyment sklepu w jednym miejscu i konieczności pokrywania kosztów transportu.

Wszystkie produkty importowane z Chin i innych krajów Azji są wysokiej jakości i spełniają wszystkie wymogi bezpieczeństwa, o czym świadczy to, że wszystkie z nich posiadają certyfikaty dopuszczające produkty do sprzedaży na terenie Unii Europejskiej.

Ważną cechą centrum hurtowego jest możliwość zakupów zarówno w ilościach pojedynczych, jak i hurtowych. Elastyczność sprzedawców dbających o każdy rodzaj klienta to klucz do sukcesu takich miejsc. Co ważne, centra hurtowe powinny zapewniać możliwość zakupu nieograniczonej liczby produktów. To powoduje, że muszą dysponować dostępem do magazynów, które w razie dużych zakupów hurtowych będą w stanie sprostać oczekiwaniom i potrzebom kupujących.

Centrum Chińskie w Wólce Kosowskiej

Hurtownia chińska GD Poland w Wólce Kosowskiej zapewni Państwu komfortowe zakupy produktów wysokiej jakości w niskich cenach zarówno w ilości detalicznej, jak i hurtowej. Szeroka oferta sklepów oferujących produkty w ilościach detalicznych i hurtowych oraz swobodny dostęp do magazynów to gwarancja możliwość bezproblemowych zakupów.

Istotną cechą dla kupujących jest także swobodny i łatwy dojazd do hurtowni. Centrum GD Poland znajduje się przy ulicy Nadrzecznej 16 w Wólce Kosowskiej przy drodze krajowej E77 relacji Radom-Warszawa w kierunku Krakowa. Dojazd do hurtowni możliwy jest także warszawską komunikacją podmiejską, liniami: 728 i 721 oraz autobusami grójeckiego PKS, które zatrzymują się w miejscowości Wygoda.

Źródło; GD Poland – szeroki wybór odzieży i obuwia dla każdego